Jazyk
Čeština
Váš nákupní košík
0 items
 

Restaurace

www.azteca.cz  Mexická restaurace, specializovaná na mexické speciality, steaky, Tex-Mex, barbecue, kvalitní vino, tequilas a živou hudbu.

www.amigos.cz  - Autentická tex-mex kuchyně.

www.alesso.cz  - Ručně malovaná restaurace s indiánskými motivy na stěnách. Nabízíme široký výběr mexických, exotických i klasických jídel, hotová jídla, dětské speciality, cocktaily, poháry. K dispozici salonek, letní terasa.

www.lacasablu.cz - Nekuřácká restaurace a kavárna ti nabízí jinakost a bezprostřednost, latinskoamerické jídlo burritos, pravé mexické fajitas. Máme koktejly, mojito, sangria blu

www.amoresperros.cz  - Mexický restaurant a coctail bar.

www.restauracecantina.cz -Mexická restaurace s jídly jako fajitas, quesadillas, chilli, tacos, nachos. Velký výběr míchaných nápojů. Specialita - domácí tequila. Nabízíme posezení ve stylovém prostředí pro 60 osob, navíc venkovní posezení.

www.texasranch.wz.cz - Salon je pokračováním filozofie amerických salonů z Divokého západu ve svém pojetí obsluhy i programové náplně. Dokonce v západním kovbojském stylu nabízíme i pořádání svateb (oddání i hostinu). Působíme na Moravě od roku 1994.

www.donpedros.cz-Nabídka mexické kuchyně ve stylovém prostředí.

www.buffalobill.cz -Nabídka specialit texasko-mexické kuchyně