General store

Kde nás najdete

Old West Shop - Martin Šíbl
Vážného 11
621 00 Brno
tel: +420 604 223 133
martin(a)oldwest.cz

Co se děje?

arr330. 9. 2019 - Nová prodejna v BrněS radostí a plní energie bychom vás rádi informovali, že v týdnu od 1. do 5. října stěhujeme původní... arr37. 11. 2018 - Nové zboží - spousta!  Celý říjen jsme pokračovali v plnění nového prostředí eshopu novým zbožím, abychom naplnili i... arr331. 8. 2018 - Od nynějška jsme na Facebooku!Od nynějška jsme na Facebooku!  A totiž zde: https://business.facebook.com/oldwesteshop  ... arr330. 8. 2018 - Otevíráme nový eshopDobré zprávy! Po celo-letním snažení vám přinášíme zcela nový eshop, s funkcemi, na které jste... arr31. 7. 2018 - Nový člen týmuDo týmu Old West Shopu přichází v létě 2018 Martin Šíbl, se zásobou energie a čerstvým větrem do...

Anketa

Pokud se týká zboží, které je svou povahou úzkoprofilové a musí se objednávat u zahraničních výrobců, jakou maximální dostupnost preferujete?

Skladem, dodání max. do 1 týdne 30% Objednávka v EU, dostupnost max. 2 týdny 21% Objednávka v USA, dostupnost max. 6 týdnů 22% Klidně si počkám déle, ale chci být pravidelně informován(a) 27%

O nás
Old West Shop

  


Old West Shop je na světě od roku 2005. Pavel ho budoval po dobu třinácti let takřka z ničeho a postupně se stal nejenom obchodem s nejlépe vybavenou kamennou prodejnou s westernovým sortimentem v rámci České i Slovenské republiky, ale také člověkem, který lidem plní sny a zvedá jim náladu.

Výsledkem jeho dlouholeté práce jsou nenahraditelné přímé vazby na výrobce amerických originálů a na ověřené evropské velkododavatele. Ve zboží tak často naleznete kusy, které jiným způsobem nelze v České republice sehnat, které se už třeba ani nevyrábí nebo jsou jinak svou povahou unikátní.

 

Martin přichází do Old West Shopu v létě 2018 se zásobou energie a čerstvým větrem do plachet. Cílem je rozšířit sortiment, doplnit kamennou prodejnu tak, aby poskytovala možnost osahat si originální zboží i mimo virtuální prostor a především vše propojit v digitálním světě internetu, blogů a sociálních sítí.

 

 

Pokud si jako Pavel myslíte, že „svět je nejhezčí ze hřbetu koně“, nebo jako Martin, že „chlap, který neměl na nohách kovbojské boty, neví, o čem je život“, tak se za námi stavte podívat – ať už virtuálně nebo fyzicky :) A pokud je vám to jedno, nebo se vám prostě jenom líbí westernový styl, přijďte třeba na kávu, bude to fajn... :)

 

Nechť jsou vaše kolty rychlejší než stín!

 

Pavel & Martin

 

 

 

No a proč nakupovat u nás?

 

♥ Výborně zásobená kamenná prodejna s možností si osahat a vyzkoušet i nestandardní nebo unikátní westernové zboží – bez rizika, zato s poradenstvím na místě a s dobrou náladou!

 

Ochota se, ať už osobně nebo prostřednictvím eshopu, dohodnout individuálně na speciálních objednávkách, dodacích lhůtách a platebních podmínkách!

 

Originální zboží, které v některých případech nelze v rámci České a Slovenské republiky sehnat jinak!

 

♥ Vlastní zboží, které Pavel vyrábí ručně!

 

♥ Ochota pomoci a poradit. Ať už se jedná o individuální úpravy, sedlářství, krejčovinu či ševce, ve všech oborech někoho známe. Country kapela, americká muscle cars nebo ranch k ustájení koní? Zeptejte se nás!

NzFkYz